Serve - Kompleksowe Usługi Projektowe


Masz do zrealizowania duży projekt? Nie masz już czasu? Projekt jest zbyt obszerny? Nie możesz poradzić sobie z pewnymi funkcjami oprogramowania?

Idealnie trafiłeś. Nasz zespół pomoże Tobie i twojej firmie w projektowaniu. Specjalizujemy się w oprogramowaniu CAD. Pracujemy w kilkunastu programach przy projektach 2D i 3D.W naszym zespole znajdziesz wysokiej klasy specjalistów, część z nich jest autoryzowanymi trenerami oprogramowania.

W ramach współpracy oferujemy:
                 * przerysowywanie projektów papierowych, skanów, pdf`ów,
                 * projektowanie według twoich wytycznych,
                 * pomoc przy projektach,
                 * asysta przy wdrożeniach programów CAD,
                 * stałą współpracę na zasadach outsourcingu.

Ktoś kiedyś powiedział: „Wysokie wymagania dotyczące projektowania stwarzają potrzebę oparcia projektowania na ścisłych podstawach teoretycznych – wsparcia sztuki projektowania nauką projektowania oraz potrzebę wykorzystania w niej najnowszych technik i metod, w tym komputerowego wspomagania projektowania.”

Dlatego zaufaj nam i naszym specjalistom. Nie będziesz musiał kupować oprogramowania oraz zatrudniać etatowych pracowników, których dodatkowo trzeba szkolić. Zleć projekt nam – wykonamy go perfekcyjnie i wystawimy fakturę. A ty będziesz mógł zająć się innymi ważnymi sprawami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi pracami.

Miejsca realizacji:

 
 
Copyright © 2012 Serve. All rights reserved.