Serve - Kompleksowe Usługi Projektowe


1. Jakie są korzyści ze współpracy z nami?
Z perspektywy twojej firmy największymi korzyściami będą szybkość wykonania projektu oraz wysoka jakość wykonania projektu.
Dodatkowo nie muszą Państwo kupować drogiego oprogramowania CAD. W niektórych przypadkach nadzoru bądź kontroli projektów wystarczy przeglądarka internetowa lub jeden z darmowych programów do przeglądania projektów CAD.
Państwo jako zlecający możecie podpisać z nami umowę o prace projektowe oraz otrzymać fakturę VAT po zakończonej pracy. Całość wydatku mogą Państwo wrzucić w koszty.
2. Jakich programów używamy?
Dostosowujemy się do klienta i do jego potrzeb. Pracujemy głównie w AutoCadzie, ArchiCadzie, Revicie oraz DrafSight. Jednak żaden program z rodziny CAD nie jest przeszkodą we wzajemnej współpracy.
3. Z jakimi typami firm współpracuje firma SERVE?
Jako zespół zrealizowaliśmy już ponad kilkadziesiąt projektów głównie z branży budowlanej, architektonicznej, telekomunikacyjnej oraz meblowej. Jednak nie obca nam jest współpraca z jubilerami, producentami zabawek czy konstruktorami odzieży.
Współpracujemy głównie z deweloperami oraz osobami prowadzącymi biura projektowe.
4. Ile trwa średnie wykonanie projektu?
Przy z góry określonych wytycznych jesteśmy w stanie wykonać np. rzuty kondygnacji w 1-2 dni. Przy bardziej skomplikowanych projektach czas wykonania się wydłuża. Jednak zawsze szanujemy czas klientów i staramy się wykonywać wszystkie nasze projekty do 7 dni roboczych.
5. Jak wygląda wymiana plików oraz płatności?
Pliki z klientem wymieniamy zarówno mailowo jak i poprzez nasze serwery. Zachowujemy tajemnicę prywatności oraz oddajemy wszelkie prawa autorskie do projektów.
Płatności przyjmujemy zarówno w gotówce, przelewem jak i w ratach określonych w umowie. Długie okresy płatności pomogą Państwu w utrzymaniu się w dobrej kondycji finansowej.

Miejsca realizacji:

 
 
Copyright © 2012 Serve. All rights reserved.